Saal Digital

Po teście fotoksiążki przyszedł czas na fotoobraz.
Jest to kolejny recenzowany przeze mnie produkt firmy Saal Digital. Jako fotograf, czasem oddaje klientom fotoobraz jako produkt swojej pracy. Klienci nie tylko pragną fotoksiążek, płyt, czy pendrive. Bardzo ważne zatem jest by obraz był schludny, nie odbiegał od projektu, i był wysokiej jakości. Ważnym atutem jest również czas realizacji.

Wybór w Saal Digital jest duży. Powierzchni jest tu co najmniej pięć.

Decyzja padła na fotoobraz na płótnie w rozmiarze 40×60. Projekt wykonałem w photoshopie. Zdobi on salon w którym jest wyeksponowany. Zdjęcie które wybrałem jest dość wymagające kolorystycznie – jest tam dużo ciemnych kolorów, które nie są jedną czarną plamą jak u konkurencji. Saal – Digital w tym przypadku poradziło sobie wyśmienicie. Odwzorowanie kolorów jest prawidłowe i przedstawia Tatrzański zachod słońca z pleneru ślubnego 🙂

Fotoobraz wygląda bardzo dobrze i profesjonalnie. Rama jest wystarczająco gruba aby go usztywnić, ale też nie za gruba (wiele zdjęcia nie ucieka na zakładke). Płótno robi wrażenie gdyż jest wysokiej jakości.

Koszt fotoobrazu to 231 zł + wysyłka (30zł). Jest to troszkę wysoka cena, ale  jak za tę jakość jest to idealny prezent na jakąś ważną uroczystość. Czas realizacji to tylko 4 dni robocze. A więc zaspokaja to moje oczekiwania.

www.magiatatr.pl poleca Saal-Digital 🙂

 

Projekt:

 

@saal.digital.polska #saaldigitalpolska